szkolenia kongres prawa pracy projekty efs doradztwo personalne doradztwo personalne
  English   Deutsh
|
» DODAJ CV
login:
hasło:
» ZAREJESTRUJ SIĘ    
» PRZYPOMNIJ HASŁO
strona główna » OGÓLNOPOLSKI KONGRES PRAWA PRACY » XII OGÓLNOPOLSKI KONGRES PRAWA PRACY GDAŃSK » PRELEGENCI
PROGRAM
PRELEGENCI
SPONSORZY I PARTNERZY

PRELEGENCI

 

 

Monika Zawadzka- adwokat, Kancelaria Adwokacka Monika Zawadzka                

Adwokat, wcześniej sędzia. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz podyplomowego studium prawa karnego skarbowego na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako sędzia orzekała w wydziałach karnych. Podczas delegacji do Ministerstwa Sprawiedliwości Naczelnik w Departamencie Wykonywania Orzeczeń i Probacji oraz główny specjalista w Departamencie Legislacyjno– Prawnym. Współautorka projektów i nowelizacji Kodeksu Karnego, Kodeksu Postępowania Karnego oraz Kodeksu Karnego Wykonawczego. Już jako adwokat zaczęła współpracę z wieloma przedsiębiorcami i spółkami, w zakresie doradztwa prawnego, doradztwa korporacyjnego i prowadzenia postępowań przed sądami wszystkich instancji. Obecnie adwokat Monika Zawadzka jest w trakcie przygotowania doktoratu na Uniwersytecie Warszawskim.

 

 

Piotr Bura- Menedżer ds. Kluczowych Klientów, Centrum Medyczne ENEL–MED S.A. 

Absolwent Sopockiej Szkoły Wyższej na Wydziale Ekonomii. Związany zawodowo od 6 lat z branżą prywatnej opieki medycznej. W Centrum Medycznym ENEL–MED S.A. pracuje od początku istnienia placówki w Gdańsku. Studiował i występował jako aktor na deskach Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

 

Wojciech Kawczyński- Radca prawny

Absolwent dwuletniego kursu prawa angielskiego i prawa europejskiego, prowadzonego przez Uniwersytet Cambridge, stypendysta International Bar Association, od roku 2007 radca prawny. W latach 2006 - 2009 związany z jedną z największych kancelarii prawniczych na Pomorzu, od roku 2009 partner zarządzający w kancelarii Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. świadczącej stałą pomoc prawną dla jednostek samorządu terytorialnego (w tym Gmina Miasta Sopot) oraz przedsiębiorców z terenu całej Polski.

Wojciech Kawczyński specjalizuje się w tematyce związanej z prawem pracy, prawem cywilnym materialnym i procesowym, a także prawem handlowym, w tym w szczególności prawem spółek handlowych. Wojciech jest autorem bądź współautorem kilkunastu artykułów z zakresu prawa pracy które cyklicznie ukazują się na portalu www.trojmiasto.pl, z sukcesem reprezentował w sprawach z zakresu prawa pracy zarówno pracodawców jak i pracowników, a także świadczy usługi stałego doradztwa prawnego w zakresie m.in. prawa pracy kilkudziesięciu klientom Kancelarii.

Wojciech doradzał m.in. belgijskiemu potentatowi w produkcji energii odnawialnej, jednej ze spółek grupy Energa w zakresie zakupu spółek z branży produkcji energii ze źródeł odnawialnych, a jako partner zarządzający Kancelarii Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. doradzał spółce PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w projekcie restrukturyzacyjnym, a także reprezentuje klientów Kancelarii w sporach sądowych z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

 

 

 

Magdalena Witucka- Radca prawny, Kancelaria Witucka, Jakubiak, Wenskowska Radca prawny i Adwokaci sp. p

Magdalena Witucka (wcześniej Ból) ukończyła aplikację radcowską w roku 2004. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę w Urzędzie Celnym w Gdańsku. Prowadzi na terytorium całego kraju szkolenia z zakresu prawa celnego dla agentów celnych. Rozwijając zainteresowanie prawem celnym, świadczyła pracę na rzecz Ernst&Young na stanowisku specjalisty ds. celnych w dziale podatku VAT. Pisała jako ekspert dla Wydawnictwa Lexis Nexis porady prawne, które są dostępne w bazie prawniczej – w poradniku dla przedsiębiorcy. Sprawowała funkcję członka zarządu w NOTE Sp. z o. o. należącej do szwedzkiej grupy kapitałowej NOTE. Tam zdobyła praktykę w kwestiach związanych z marketingiem i reklamą oraz problematyką prawa korporacyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem relacji własnościowych. Następnie była związana z kancelariami radców prawnych, gdzie zdobyła praktykę sądową, by fi nalnie zostać partnerem w Kancelarii Radców Prawnych Zabrocki, Ból i Kajetanowicz Sp. p.. W 2010 roku Magdalena Witucka otworzyła własną Kancelarię prowadzoną jednoosobowo pod fi rmą Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Witucka. Radca Prawny Magdalena Witucka posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

Obecnie prowadzi spółkę partnerską pod firmą: Witucka, Jakubiak, Wenskowska Radca prawny i Adwokaci sp. p., która głownie świadczy usługi na rzecz spółek kapitałowych i grup kapitałowych, w tym spółek zatrudniających pow. 100 pracowników. Kancelaria prowadzi także mediacje ze związkami zawodowymi w zakresie ustalania treści regulaminów obowiązujących u pracodawców.

 

 

Monika Jurkiewicz- radca prawny
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowych Studiów Prawa Bankowego i Bankowości na UMK w Toruniu oraz Podyplomowych Studiów Prawa Podatkowego. Właściciel Kancelarii Prawnej wyspecjalizowanej w zagadnieniach prawa pracy i prawa gospodarczego. Posiada bogate doświadczenie w pomocy prawnej dla przedsiębiorstw w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa gospodarczego, w tym między innymi: zagadnień czasu pracy, problematyki zatrudniania kadry managerskiej, wewnątrzzakładowych źródeł prawa pracy, reprezentowania pracodawców w negocjacjach ze związkami zawodowymi oraz negocjacjach gospodarczych, sporów sądowych z zakresu prawa pracy, problematyki mobbingu i nierównego traktowania w zatrudnieniu. Jest autorką publikacji z zakresu prawa pracy oraz doświadczonym szkoleniowcem.
 

Monika Smulewicz- Dyrektor Zarządzający Grant Thornton FPA Outsourcing sp. z o.o.
Dyrektor Zarządzająca w Grant Thornton FPA Outsourcing sp. z o.o. w firmie świadczącą usługi outsourcingowe w zakresie kadr, płac i księgowości. Na co dzień współpracuje z kilkudziesięcioosobowym zespołem realizującym łącznie około 200 projektów outsourcingowych w Warszawie, Toruniu i Bydgoszczy. Doświadczony trener z zakresu prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń. Wspólnik i Wiceprezes Akademii Prawa Pracy i Rachunkowości Cedoz Sp. z o.o.
 

 

Piotr Glen- Administrator Bezpieczeństwa Informacji,Audytor SZBI wg PN-ISO/IEC27001

Specjalista ds. ochrony danych osobowych z dużym doświadczeniem praktycznym we wdrażaniu i audytowaniu polityki i systemów bezpieczeństwa informacji.  Członek Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji SABI. Doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji pełniący tę funkcję dla wielu firm i instytucji. Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg PN-ISO/IEC27001. Autor publikacji w zakresie ochrony danych osobowych (min w Serwisie Kadry Zarządzającej ZOZ www.serwiszoz.pl  i Magazynie Menadżerów Ochrony Zdrowia www.healthcare.wip.pl/app ).Uczestnik postępowań administracyjnych prowadzonych przez GIODO. Posiada duże doświadczenie i bardzo dobre umiejętności w prowadzeniu szkoleń z praktycznych aspektów ochrony danych osobowych. Współpracownik Biura Rzecznika Praw Dziecka w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie. Koordynator projektu „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych” realizowanego przez GIODO.

 

Alina Smolarek- Dyrektor HR w Centrum Medycznym ENEL–MED S.A.


Alina Smolarek od 2008 roku pełni funkcję Dyrektora HR w Centrum Medycznym ENEL– MED S.A. Odpowiada za realizację strategii personalnej w fi rmie, funkcjonowanie systemu zarządzania zasobami ludzkimi fi rmy oraz podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących pracowników i rozwoju organizacji. Doświadczenie zdobywała m.in. w należącej do międzynarodowej Grupy Aviva, fi rmy ubezpieczeniowej Commercial Union Polska, gdzie w latach 2006–2008 sprawowała funkcję Menedżera ds. Efektywności i Rozwoju Zasobów Ludzkich. W latach 1999–2006 pracowała w fi rmie Netia SA, gdzie odpowiadała za szerokorozumiane sprawy personalne jako HR Biznes Partner dla Grupy Komercyjnej (Sprzedaż, Marketing i Obsługa Klienta). Alina Smolarek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim.

   
   
   
   

Most Wanted - nasza oferta obejmuje oferty pracy Warszawa, szkolenia z prawa pracy, szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte oraz doradztwo personalne. Most Wanted! HR Consulting jest firmą z branży doradztwa personalnego, liderem w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. W naszym serwisie znajdą Państwo: oferty pracy warszawa, assessment center, praca dla informatyka, praca dla księgowych, konferencje warszawa. Zapraszamy.
DLA PRACOWNIKADLA PRACODAWCYGRUPA MOST WANTED!O NAS

Oferty pracyDodaj CVBaza wiedzyCVList MotywacyjnyNasza ofertaRekrutacja i selekcjaRozwój pracownikówMost Wanted!Most Wanted! HR Consulting GroupMost Wanted! Training InstituteOgólnopolski Kongres Prawa Pracy Szkolenia EFSCertyfikaty ISO 2008RegulaminKontakt
KONTAKT:

Grupa Most Wanted!
ul. Racławicka 146
02-117 Warszawa
 
tel: (22) 825 00 88
fax: (22) 825 00 88 wew 111
e-mail: info@mostwanted.pl
www.mostwanted.pl
© 1998 - 2017 Grupa Most Wanted!

powered by WEB interface
Serwisy MOST WANTED! wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij