OGÓLNOPOLSKI KONGRES PRAWA PRACY

zapraszamy

koszt uczestnictwa
KONFERENCJA (10 MARCA):
190pln +VAT dla Klientów Most Wanted!
290pln +VAT dla pozostałych uczestników

WARSZTAT (11 MARCA):
690pln +VAT dla Klientów Most Wanted!
790pln +VAT dla pozostałych uczestników

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

Wiedza poparta praktyką

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy. Pierwsza edycja miała miejsce w listopadzie 2011 roku i od tego czasu zorganizowaliśmy 25 edycji Kongresu w największych miastach w Polsce. Odpowiedni dobór tematyki oraz uczestnictwo ciekawych prelegentów przyciągają jednorazowo od 80 do 140 osób. Spotkania organizowane są średnio raz w miesiącu w największych aglomeracjach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Kalendarz

Planowane konferencje na 2016 rok

Warszawa
10-11 marca 2016

O Nas

Grupa Most Wanted! sp. z o.o. jest liderem na rynku usług HR. Od lat specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie średniego oraz wyższego szczebla. Działamy na obszarze całej Polski, pracujemy także dla Klientów zagranicznych. Naszą główną działalnością są usługi rekrutacyjne: Executive Search, Search & Selection, Kampanie Rekrutacyjne, a także Outplacement indywidualny i grupowy, Assessment/Development Centre, pracownicy tymczasowi.

Ponadto Grupa Most Wanted! jest organizatorem cyklu Ogólnopolskich Kongresów Prawa Pracy (wydarzenia organizujemy w całej Polsce w największych miastach, obecnie mają formę wydarzeń dwudniowych - konferencja i warsztat), innym projektem jest projekt HR NA SZPILKACH - cykl konferencji dla kobiet pracujących w działach HR - tematyka obejmuje min zagadnienia marki kobiet, rozwoju osobistego, umiejętności prowadzenia przemówień publicznych, dress code w biznesie itd.

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

ul. Racławicka 146
02-117 Warszawa

tel.: 22 825 00 88
fax.: +48 22 825 52 35
www.mostwanted.pl
www.okppmw.pl
kontakt@okppmw.pl
wspólpraca meteoryczna

kontakt@okppmw.pl

dla mediów i sponsorów

sponsor@okppmw.pl