OGÓLNOPOLSKI KONGRES PRAWA PRACY

zapraszamy

Najbliższy kongres

KONGRES :

„PRAWO PRACY 2016/2017 

– kluczowe  zmiany 2016 

 oraz planowane nowelizacje 

przepisów w 2017”


WARSZTATY :

"Jak poprawnie zatrudnić i 

zwolnić pracownika? 

– wybrane aspekty, 

nowe przepisy 

i planowane  

zmiany w 2017 r. "

koszt uczestnictwa
KONFERENCJA 
(20 PAŹDZIERNIK):

290 PLN + VAT dla Klientów MW
390 PLN + VAT dla pozostałych uczestników

WARSZTAT 
(21 PAŹDZIERNIK):

690 PLN + VAT dla Klientów MW
790 PLN + VAT dla pozostałych uczestników

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy

Wiedza poparta praktyką

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy to wydarzenie dedykowane menedżerom HR i wykwalifikowanym pracownikom działów kadr. Jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy. Pierwsza edycja miała miejsce w listopadzie 2011 roku i od tego czasu zorganizowaliśmy 25 edycji Kongresu w największych miastach w Polsce. Odpowiedni dobór tematyki oraz uczestnictwo ciekawych prelegentów przyciągają jednorazowo od 80 do 140 osób. Spotkania organizowane są  średnio raz w miesiącu w największych aglomeracjach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Kalendarz

Planowane konferencje na 2016 rok

Warszawa
20-21 października 2016

O Nas

Grupa Most Wanted! sp. z o.o. jest liderem na rynku usług HR. Od lat specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie średniego oraz wyższego szczebla. Działamy na obszarze całej Polski, pracujemy także dla Klientów zagranicznych. Naszą główną działalnością są usługi rekrutacyjne: Executive Search, Search & Selection, Kampanie Rekrutacyjne, a także Outplacement indywidualny i grupowy, Assessment/Development Centre, pracownicy tymczasowi.

Ponadto Grupa Most Wanted! jest organizatorem cyklu Ogólnopolskich Kongresów Prawa Pracy (wydarzenia organizujemy w całej Polsce w największych miastach, obecnie mają formę wydarzeń dwudniowych - konferencja i warsztat), innym projektem jest projekt HR NA SZPILKACH - cykl konferencji dla kobiet pracujących w działach HR - tematyka obejmuje min zagadnienia marki kobiet, rozwoju osobistego, umiejętności prowadzenia przemówień publicznych, dress code w biznesie itd.

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

ul. Racławicka 146
02-117 Warszawa

tel.: 22 825 00 88
fax.: +48 22 825 52 35
www.mostwanted.pl
www.okppmw.pl
kontakt@okppmw.pl
wspólpraca meteoryczna

kontakt@okppmw.pl

dla mediów i sponsorów

sponsor@okppmw.pl