Relacje z poprzednich edycji
16-17 listopada 2017, Poznań
Prawo Pracy 2017/2018
Kluczowe nowelizacje 2017 oraz planowane zmiany w 2018, czas pracy pracowników zadaniowych
Prowadzący/Prelegenci

Notki biograficzne

  Magda Zamojska

  PROWADZĄCA

  Menedżer i współzałożyciel #StyleSchool Experience Academy.

  Od 18 lat Trenerka w dziedzinie komunikacji behawioralnej (pozawerbalnej) i Neurolingwistyki w procesach relacyjnych (negocjacyjnych, sprzedażowych i rekrutacyjnych.) Master Trener, Coach i Mentor w zakresie szeroko pojętego rozwoju. Praktyk biznesowy w zakresie tworzenia projektów zarządzania systemowego i wdrażania. Specjalista w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Ekspert współpracujący z TVN Style i TVN w zakresie zmiany osobistej uczestników programów „W poszukiwaniu piękna”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Sablewskiej Sposób na”.

  Karol Zamojski

  PROWADZĄCY

  Współzałożyciel i menedżer Zakładu Napraw Biznesowych, marki zajmującej się diagnostyką biznesową, planowaniem strategicznym i szkoleniami wdrożeniowymi dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz organizacją konferencji naukowo-biznesowych, należącej do #pkw_group. Filozof i ekonomista. Od kilkunastu lat wykładowca, min. w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy i Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, obecnie wykładowca w Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Tadeusza Kotarbińskiego. Praktyk biznesu, przedsiębiorca, doradca i mentor zarządów przedsiębiorstw, członek zespołów eksperckich przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wieloletni ekspert do spraw wizerunku politycznego. Specjalista w dziedzinie wystąpień publicznych i medialnych. Specjalista  od spraw lingwistyki i wizerunku scenicznego. Trener biznesowy i specjalista ds. zarządzania kulturą.  W pracy filozoficznej skupia się na antropologii talentu i warunków jego odkrywania, ujawniania i trenowania,  a na styku filozofii i biznesu na budowaniu struktur i schematów aplikacyjnych dla talentów.

  Maja Szymczak

  PRELEGENTKA

  Radca Prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2012 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. W 2017 roku uzyskała pozytywny wynik egzaminu dla osób ubiegających się o licencję doradcy restrukturyzacyjnego.  W praktyce zawodowej zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie prawa pracy oraz prawa cywilnego. Odpowiada także za sprawy związane z prowadzeniem postępowań sądowych oraz egzekucyjnych.           

  Michał Szuszczyński

  PRELEGENT

  Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu; ekspert w dziedzinie prawa pracy Wielkopolskiego Związku Pracodawców zrzeszonego w Konfederacji Pracodawców LEWIATAN. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy na tym Uniwersytecie. Przez 10 lat pracował w jednej z największych kancelarii prawnych w Wielkopolsce, w której przez 8 lat kierował pracami Departamentu Prawa Pracy. Aktualnie założyciel i osoba zarządzająca kancelarią SZUSZCZYŃSKI Kancelaria Prawa Pracy. Specjalizuje się w obszarze indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy.

  Monika Jurkiewicz

  PRELEGENTKA

  Radca Prawny. Właścicielka Kancelarii Prawnej wyspecjalizowanej w zagadnieniach prawa gospodarczego, prawa pracy i odpowiedzialności za produkt. Kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie: e-commerce, odpowiedzialności za produkt w tym prowadzi asystę prawną wprowadzania produktów do obrotu, tworzy procedury reklamacji, analizy przestrzegania prawa w zakresie obrotu konsumenckiego. Chętnie dzielimy się wiedzą na naszych stronach: www.kancelaria-jurkiewicz.pl, www.prawo-e-commerce.pl, www.facebook.com/kancelariajurkiewicz

  Przemysław Zegarek

  PRELEGENT

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Założyciel oraz współwłaściciel Kancelarii Lex Artist. W latach 2008-2016 zrealizował ponad 2500 h szkoleniowych z zakresu ochrony danych osobowych oraz dostępu do informacji publicznej dla sektora publicznego oraz prywatnego. W warsztacie trenerskim pomagają mu treningi interpersonalne organizowane przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz Intrę w Warszawie. Wiedza przekazywana w trakcie szkoleń poparta jest doświadczeniem praktycznym – pełnieniem obowiązków Administratora Bezpieczeństwa Informacji w ramach usługi outsourcingu (ponad 100 organizacji).  Wykonawca i koordynator ponad 600 projektów wdrażających systemy ochrony danych osobowych, realizowanych dla dużych spółek kapitałowych oraz sektora administracji publicznej.

  Administrator Bezpieczeństwa Informacji w ponad 100 organizacjach (największa liczba outsourcingów w Polsce). Możliwość weryfikacji w rejestrze GIODO: https://egiodo.giodo.gov.pl/search_advanced_abi.dhtml.
  Współautor publikacji oraz bloga poświęconego tematyce ochrony danych osobowych (www.blog-daneosobowe.pl, www.przemyslawzegarek.natemat.pl).    

  Paweł Ziółkowski

  PRELEGENT

  Prawnik, trener, publicysta, konsultant. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie tematyki prawnej. Od 2000 r. wykonuje działalność gospodarczą w zakresie konsultingu, w ramach której pomaga zakładać, prowadzić i likwidować inne firmy. Autor ponad 10.000 publikacji w prasie fachowej i portalach elektronicznych. Zrealizował ponad 1000 szkoleń o tematyce prawnej. Prowadzi zajęcia dla słuchaczy studiów podyplomowych. Zarządzanie Zespołem Sprzedaży (Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie), Kadry i Płace - Prawo i Praktyka Gospodarcza (GWSH w Katowicach) oraz na Studiach Podyplomowych Rachunkowości i Podatków (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Specjalizuje się w podatkach, prawie pracy i prawie działalności gospodarczej.

  Przemysław Dziubak

  PRELEGENT

  Radca prawny, właściciel kancelarii prawnej Lexstrada, wykładowca oraz członek komisji egzaminacyjnych w OIRP w Poznaniu, wykładowca w Most Wanted, w latach 1997 – 2008 wykładowca w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania, działalność dydaktyczna w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, jako radca prawny obsługiwał m. in. takie podmioty jak: R. Twining & Company sp. z o.o., WBK SA, Art Marketing Syndicate, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości, Zakłady Porcelany i Porcelitu Chodzież S.A., pracował także w PIP.        

  Piotr Ciborski

  PRELEGENT

  Ekspert prawa pracy z ponad 20 letnim doświadczeniem; prowadzi działalność konsultingowo – szkoleniową w zakresie „twardego HR”; wieloletni inspektor pracy (1992 – 1999) i zastępca okręgowego inspektora pracy w Gdańsku (1999 – 2007) oraz członek Komisji Prawnej Głównego Inspektora Pracy (2000 – 2007); doświadczony trener współpracujący z firmami szkoleniowymi, np. Gdańską Fundacją Kształcenia Menadżerów oraz realizujący szkolenia zamknięte dla potrzeb konkretnego odbiorcy; specjalizuje się w problematyce prawnej ochrony pracy, ze szczególnym uwzględnieniem czasu pracy; doradca i stały współpracownik wielu przedsiębiorstw i instytucji; autor i współautor 45 książek i poradników z prawa pracy. Wieloletni wykładowca na studiach podyplomowych realizowanych na:  Uniwersytecie Gdańskim, Politechnice Gdańskiej, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej Oddział w Sopocie, Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Jest autorem licznych artykułów prasowych w czasopiśmie „Sposób na płacę”, „Poradnik instytucji kultury” oraz odpowiedzi na pytania prawne, w portalach CH Beck i WIP.

Partnerzy
Partner biznesowy
Sponsor nagród
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni